המדריך לקניה בדרופ – Massdrop

המדריך לקניה בדרופ – Massdrop

המדריך המלא לרכישה לMassdrop
Massrop זוהי פלטפורמה (גאונית ) להורדת מחירי עלויות של מוצרים משלל קטגוריות, למשל, ציוד טיולים, אלקטרוניקה, אודיו, חומרה למחשב, וכו' האתר מיועד בעיקר לקניות אך לא רק…
אפשר להתייעץ\לשאול/לענות על סקרים/לפתוח סקרים וכו' קישור לאתר : http://fas.st/hKOnwO 

איך האתר עובד ?

האתר פועל לפי ביקוש והיצע …
מה זאת אומרת ?
רוב המוצרים המוצגים באתר נבחרים על ידי הצרכנים,חברים יכולים ליצור סקרים למוצרים שהם רוצים לראות באתר. בסקרים אלה, חברים אחרים יכולים להגיב על המוצר,להצביע עבור המוצרים שהם רוצים ביותר. לאחר התוצאות, צוות הקנייה של האתר ייצור קשר עם היצרן וינסה לארגן את המבצע לכולם.
גם אתם יכולים להציע מוצרים שיעלו לאתר דרך קטגוריה "polls", מאוד פשוט וקל.
אז איך קונים? לאחר שדרופ עלה לאתר פשוט מצטרפים אליו, תוכלו לראות את כמות המינימום של האנשים שצריך על מנת שהדרופ יצא לפועל , במידה ומצטרפים מספיק אנשים, הדרום יצא לפועל והמשלוח יישלח בתאריך שמצויין למטה.
במידה ולא יצטרפו מספיק אנשים לדרופ , אתם לא תחוייבו בשום דבר כי התשלום מתבצע בפועל רק כאשר נגמר הזמן להצטרף לדרופ ובמידה והוא יוצא לדרך .?תשלום?
ניתן לשלם באתר גם בכרטיס אשראי וגם ב- Paypal תמיד רצוי לשלם בפייפאל, בשביל הביטחון שלנו .?שילוח?
רוב המוצרים לארץ נשלחים , כמובן מוצרי חשמל צריך לבדוק אם החשמל מתאים למתח בארץ. משלוחים מגיע לארץ דרך דואר ישראל, בין שבועיים לחודש. תוכלו לעקוב אחר ההזמנה שלכם בחלונית ב"My order" , לפעמים בשליחיות בין לאומיות המס מעקב משתבש .ביטול הזמנה
תוכל לבצע שינויים בעסקה שלך על ידי מעבר לדף העסקאות שלך. בהתאם לסטטוס המבצע(פועל/לא פועל), ייתכן שתצטרך ליצור קשר עם התמיכה מדף העסקאות שלך כדי לקבוע זכאות לביטול.?רף המע"מ (75 דולר)?
כידוע, אנו ממליצים להרכיב סל מוצרים בעלות של עד 75 דולר(לא כולל עלות משלוח), כדי להמנע משתלום מע"מ. במידה ועברתם את רף ה75 דולר(בעלויות המוצרים בלבד), תצטרכו לשלם מע"מ 17% מערך המוצר +המשלוח.

משתמשים חדשים?
יש שאלות שלא קיבלתן עליהן תשובה ? כאן יש תשובות לשאלות. https://helpdesk.massdrop.com/hc/en-us

יצירת קשר
באתר -שליחת הודעה לפי נושאים :http://fas.st/pj_KX
פנייה דרך הפייסבוק :https://www.facebook.com/massdrop/?ref=br_rs

עוד מדריכים מעניינים...

ציוד טיולים | חיילים | קמפינג | מחנאות - OuTravel
Logo