פריים דיי 2023 באתרי אמזון – המדריך המלא | Amazon Prime Day 2023

מקווים שאתם מוכנים ? כי הולך להיות טירוף !!!

יאאלה איפה רוכשים ??? 
אמזון ארה"ב – לחץ/י כאן 
אמזון בריטניה – לחץ/י כאן
אמזון גרמניה – לחץ/י כאן
אמזון צרפת –
לחץ/י כאן

1. לפני הכל – הירשמו לחשבון-Prime
השם אומר הכל – Prime Day – כבר לפי השם אפשר להבין את המשמעות! אמזון חוגגת זו השנה השמינית ברצף את היום המיוחד הזה, יום בו היא מורידה מחירים, יוצרת מבצעים נהדרים ומפנקת את הלקוחות שלה , אבל… זה רק למי שחבר Prime .
 
איך עושים Prime ?
אפשר לעשות פריים לחודש (בחינם) – רק חשוב לזכור לבטל את המנוי כעבור חודש! מומלץ לשים תזכורת ביומן/סמארטפון כדי לא לשכוח לבטל בזמן, אחרת תחוייבו בחודש הבא.  למי שכבר השתמש באופציה זו , עלות הפריים משתנה ממדינה למדינה , (בין 8-12 דולר בחודש) .
מדריך הפריים המלא נמצא ממש בחלונית מתחת
 
2. תגיעו מוכנים
אל תחכו לדקה ה-90 – תכינו רשימה לפני ותכניסו את המוצרים לסל (תכינו בסל רשימת Wishlist)- אם תחכו לשנייה האחרונה כנראה שלא תספיקו לרכוש, המוצרים נחטפים במהרה בימי מבצעים שכאלו!
 
3. איך יודעים אם המחיר המוצג טוב או בלוף?
תוסף בשם Keepa – במצבים כאלו אל תסתמכו על "מה שאתם חושבים" אלא על היסטורית הנתונים.  לפעמים קורה  שהמוכרים/אמזון מעלים את המחירים בשבוע הקודם ליום הפריים. זאת כדי לחתוך בבום אחד את המחיר בימי המבצע, כך שהצרכנים יאמינו שהמחיר הוא מחיר מבצע (למרות שבפועל מדובר במחיר שגרתי). תורידו את התוסף לגוגל כרום, מתחת לכל מוצר באמזון תוכלו לראות את המחיר בשנה האחרונה ולפי זה להחליט אם מתאים לכם, וכמה המבצע משמעותי.
 
4. אין לחשוב פעמיים – You Snooze You Lose – מצאתם מוצר שחיפשתם הרבה זמן? קודם כל תרכשו, לאחר מכן תתלבטו! המבצעים הם מבצעי בזק (תוך דקות יסתיימו). החיוב בפועל של אמזון מתבצע רק כאשר אמזון שולחים את המוצר, כך שאפשר לבטל את העסקה כל עוד המוצר לא נשלח. בדר"כ לוקחת יממה עד שהמוצר נשלח, לכן את ההתלבטות תשאירו לאחר הקנייה יהיה לכם מספיק זמן .
 
5. מה קורה למי שלא מנוי Prime ?
קודם כל מבחינתנו אין דבר כזה, כל אחד יכול לעשות בחינם (מי שלא ניצל את ההטבה). מי שכבר מימש, כדאי לו לשלם כמה דולרים נוספים ולבטל לאחר חודש/ לפתוח אימל חדש ולעשות מנוי חינם לחודש. לעקשנים שבניכם שמסרבים לעשות חשבון, אמזון יודעים שיש גם אתכם ולכן ויהיו מבצעים שלא בהכרח חייבים חשבון Prime. אבל אלו יהיו מבצעים מועטים וכנראה שלא תספיקו לרכוש, כי אנשים יושבים ימים ולילות כדי לתפוס את אותם מבצעים. בנוסף, כל האתרי קניות הנוספים מודעים ליום זה ומורידים מחירים על מנת להתחרות באמזון, אז צפו למבצעים גם מאתרים אחרים .
 
6. לא לשכוח את האותיות הקטנות
  • חשמל – אמזון ארה"ב ,לבדוק שהמתח חשמל תואם לארץ
  • תשלמו עם כרטיס אשראי בעל עמלת המרה נמוכה ותחייב ואת הכרטיס אשראי במטבע המקומי (דולרים/יורו/פאונד)
  • המיסים באמזון תמיד מחוייבים בקופה, לא תצטרכו לשלם שקל נוסף בארץ .
**המדריך המלא לחשבון פריים, למה זה נועד ?
הרבה שאלות עולות בנושא חשבון Prime …
מה זה חשבון פריים ומה זה נותן לי ?
חשבון פריים הוא חשבון שמשלמים עבורו מעט ומקבלים תמורה גדולה והטבות נהדרות במיוחד בפריים דיי! כדי להנות מהמבצעים ביומיים הקרובים רצוי לעשות מנוי פריים בחינם אבל לא לשכוח לבטל לאחר שבוע-חודש!
 
 
Prime amazon

נכנסים לקישור ולוחצים על "Try prime Free- pay later"

איך נרשמים?

▪אמזון ארה"ב – לחץ/י כאן 
▪אמזון בריטניה – לחץ/י כאן
▪אמזון גרמניה – לחץ/י כאן
▪ אמזון צרפת –
לחץ/י כאן

Prime amazon

◾לא לשכוח◾
לאחר 29 ימים יש צורך לבטל את הפריים כדי שלא תחויבו סתם!!!
ישנם מקרים לאחר החודש חינם מקבלים עוד חודש חינם,תראו זאת שתנסו לבטל את הפריים .
-מצורפת תמונה איך מבטלים. אל תשכחו – בחינם לתקופה הראשונה וניתן לבטל ללא תשלום כלל למי שלא מעוניין להמשיך לאחר תקופת הניסיון!
איך מבטלים ?

ציוד טיולים | חיילים | קמפינג | מחנאות - OuTravel
Logo
Register New Account